Hakkımızda

Dereli Suit Otel işletmemiz birmilyonnokta.com üyesi olarak ülkemizin en güzel tatil beldelerinden birisi olan Rize Çamlıhemşin'nde hizmet vermektedir. Bizler güzel bir tatilin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz ve iyi bir tatilde en temel hususun konaklama olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle bölgemizde zaman geçirmek isteyen misafirlerimiz için benzersiz bir deneyim vaat ediyor, son derece özenle hazırlanmış bir tatil mekanı sunuyoruz.

 

Rize Çamlıhemşin turizm sektörüne farklı bir kakış açısı kazandırmak adına uzun süre önce yola çıktık. Kısa sürede çok büyük bir ilgiyle karşılaşarak bölgemizin en çok tercih edilen apartlarından birisi haline geldik. Yine de başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha iyisi, hep daha güzeli için azimle çalışıyoruz.

 

Apartımız son derece zevkli bir dekorasyona sahiptir. Keyifle konaklamanız adına bütün detaylar düşünülmüş, en modern ekipmanlarla ve eşyalarla donatılmıştır. Bu sayede tatiliniz boyunca ihtiyaç duyacağınız her ayrıntıyı bulabilirsiniz. Moderniteden ödün verilmediği gibi sakinlik, huzur, güvenlik gibi hususlar da dikkate alınmakta, kusursuz bir deneyim sizlerle buluşmaktadır. Gönlünüzce mekanımızda konaklayabilir, eşsiz coğrafyayı yakından görebilir, gezebilir ve denizde, doğada zaman geçirebilirsiniz.

 

İşletmemiz her biri alanında deneyim sahibi, güler yüzlü, samimi, işini özveriyle yapan ve misafirlerimizin isteklerini karşılamak adına seferber olan bir kadroya sahiptir. Uzman ekibimizle birlikte aile konaklama mekanı, apart kiralama hizmeti arayanlara yardımcı oluyoruz. Uygun fiyatlı konaklama fırsatlarımızla destek sağlıyoruz.

 

 

 

Öne Çıkarılanlar

Çamlıhemşin Suit Otel

Dereli Suit Otel'nde konaklamanın konforu anlatılmaz yaşanır.

Çamlıhemşin Apart

Rize Çamlıhemşin Uygun Fiyata Butik Apart olarak bilenen Dereli Suit Otel m&

Yorumlar